• Categories
  • Search
  • Manufacturer - REVITACARE

Znajdujący się na rynku od 2003 roku francuski producent Revitacare zajmuje się produkcją nowoczesnych specyfików wspomagających odmładzanie. Marka zawiera produkty w pełni przyjazne organizmowi, a ich liczne formuły zawierające w składzie kwas hialuronowy mają za zadanie wiązać cząsteczki wody w skórze. Revitacare wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów i w trosce o ich potrzeby opracowuje mezokoktajle, w których skład wchodzi wysoka zawartość witamin wspierających produkcję kolagenu. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej został uznany za pioniera w dostarczaniu konkretnego kompleksu z aktywnymi składnikami w połączeniu z kwasem hialuronowym. Asortyment obejmuje rynki estetyczne i kosmetyczne. Produkty są dystrybuowane w ponad 40 krajach dzięki szerokiej sieci dystrybucji międzynarodowej. Revitacare został uhonorowany kilkoma nagrodami, w tym CYTOCARE jako najlepszy produkt mezoterapii i HAIRCARE jako najlepszy produkt do pielęgnacji włosów. Nagrody stanowią uznanie dla wysokiej wydajności opracowanych bezpiecznych produktów. Revitacare to kluczowy gracz w produkcji wyrafinowanych formuł. Od 2003 roku głównym celem producentów jest opracowanie innowacyjnych produktów w celu spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa w celu spełnienia wymagań lekarzy i pacjentów. Ten francuski producent oferuje produkty potrafiące skutecznie niwelować wszystkie niedoskonałości cery i hamować proces starzenia się skóry. W szerokiej ofercie marki znajdują się przede wszystkim preparaty do zabiegów mezoterapii, mezoplastyki oraz biorewitalizacji. Wszystkie z nich posiadają liczne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Proces produkcyjny został zaprojektowany oraz zatwierdzony zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami międzynarodowymi: standard GMP i IS013485:2003. Restrykcyjna kontrola jakości surowców oraz procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, daje w efekcie gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Oferta Revitacare jest bardzo ceniona m. in. ze względu na skuteczność jej odmładzających efektów, dlatego warto wyróżnić niektóre kosmetyki.

 


  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).

By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.

If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.