• Categories
  • Search
  • Chemical peels

Zastosowanie peelingów chemicznych:

Peelingi chemiczne mają bardzo skoncentrowane składy, dzięki temu mogą skutecznie zmniejszać rozstępy, blizny, napinają skórę twarzy i ciała (uniwersalne zastosowanie nie tylko w obrębie cery twarzy, ale też i ciała!), ujędrniają dekolt i szyję, wspomagają w leczeniu melasmy, hamują nadmierne wydzielanie sebum, są uniwersalne zarówno dla kobiet i mężczyzn, rozjaśniają przebarwienia na twarzy, zamykają stany zapalne, przeciwdziałają fotostarzeniu, niektóre z nich działają jak mezoterapia igłowa bez konieczności użycia igieł.

Nasz sklep oferuje tylko sprawdzone i bezpieczne peelingi chemiczne - PRX-T33, Hyalual.

Przykładowy protokół do wykonania peelingu PRX-T33 WiQo:

  1. Demakijaż skóry zakończony przemyciem suchej skóry płynem P-Solution.
  2. Wmasowanie w obszar poddawany zabiegowi preparatu PRX-T33. Liczba warstw uzależniona jest od zamierzonego efektu i rejonu skóry. Najczęściej nakładane są 2-3 warstwy.
  3. Usunięcie preparatu za pomocą wody i nałożenie na skórę preparatu nawilżającego.
  4. W domu konieczne jest nawilżanie obszaru poddanego zabiegowi. Peeling PRX-T33 nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. Sama procedura zabiegowa trwa od 10 do 15 minut i jest dla osoby poddanej zabiegowi bogata w przyjemne doświadczenia.

WiQo to włoska marka, która przez wiele lat dążyła do uzyskania produktu idealnego. Peeling PRX-T33 to produkt wszechstronny i niezawodny dla osób w każdym wieku.