• Categories
  • Search
  • Moisturizing the skin

Jak nawilżyć skórę twarzy? 


Skórę twarzy możemy nawilżyć za pomocą dobrze dobranych kremów, a także poprzez zabiegi mezoterapii. 

Czy mezoterapia może nawilżyć skórę twarzy?


Tak, mezoterapia wspiera utrzymywanie jędrnej i sprężystej skóry twarzy, owal twarzy zaostrza się. Wpływa też na szyję, dekolt i dłonie. Stymuluje włókna kolagenowe, spłyca i redukuje drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne.


Co zawierają preparaty do mezoterapii?


Preparaty do mezoterapii opierają się na kwasie hialuronowym, a dodatkowo mają całą gamę substancji odżywczych dla naszego organizmu np.:

DMAE - wywołuje efekt liftingu i naprężenia skóry, wzmacnia tkanki wspierające skórę;

Pierwiastki śladowe i witamina B5 - wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, dając efekt młodszej i świeżej wyglądającej skóry; 

Kompleks aminokwasów - zwiększają żywotność komórek i wzrost ich liczb, wspierają proces bit-rewitalizacji;

Bursztynian sodu - napina, uelastycznia i zagęszcza skórę.

 

Jaki jest najlepszy preparat do mezoterapii skóry?


Wśród gabinetów medycyny estetycznej królują różne preparaty, według nas najlepszym jest preparat Neauvia Hydro Deluxe, zawiera kwas hialuronowy, aminokwasy i hydroksyapatyt wapnia. Neauvia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt z linii Neauvia Organic, stosowany do biorewitalizacji skóry twarzy, ciała. Luksusowa terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry. Preparat Neauvia Hydro Deluxe jest skuteczny dzięki najwyższej na rynku zawartości czystego kwasu hialuronowego-18 mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Naturalne pochodzenie preparatu gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu mezoterapii igłowej. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego już po pierwszym zabiegu są rewelacyjne efekty. Dodatkowo preparat zawiera  0,01% hydroksyapatytu wapnia, co zwiększa jego długoterminową skuteczność. Preparat  pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania, a w efekcie do poprawy nawilżenia, jędrności i elastyczność. Unikatowa kompozycja najczystszej formy kwasu hialuronowego z aminokwasami oraz domieszką hydroksyapatytu wapnia gwarantuje przywrócenie witalności Twojej skórze, utrzymujące się przez wiele tygodni! A także Fillmed Filorga NCTF 135 HA to preparat do wyjątkowo intensywnej rewitalizacji i nawilżenia skóry, wygładza zmarszczki, przywraca gęstości skórze. Preparat spełnia wymagania klasy III medical devices zgodnie z Dyrektywą 93/94 CE. 

 Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka.  Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Filorga NCTF 135 HA® to jedyny preparat oddziałujący na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra staje się odmłodzona w naturalny sposób.