• Categories
  • Search
  • Artykuły jednorazowego użycia - ręczniki ZZ, ręczniki w roli, podkłady medyczne

Artykuły jednorazowego użytku - ręczniki składane typu ZZ, ręczniki w roli oraz podkłady medyczne

 

Ręczniki papierowe składane typu ZZ wykonane zostały z ekologicznej makulatury lub celulozy. Uniwersalny rozmiar składanych ręczników typu ZZ pozwala dopasować je do każdego dozownika oraz pojemnika dostępnego na polskim rynku. Ręczniki są wysokiej jakości, dobrze wchłaniają wodę. Produkt polskiej marki LAMIX. Znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie trzeba dbać o higienę i bezpieczeństwo pracy i środowiska. Będą doskonałym wyposażeniem w medycynie, lakiernictwie, przemyśle, gastronomii i w każdej innej branży. 

 

Ręczniki w roli wyprodukowane są z papieru, dzięki czemu bardzo dobrze wchłaniają wodę. Zapewniają jeden z najbardziej higienicznych sposobów osuszania dłoni w przestrzeni publicznej. Nie powodują rozprzestrzeniania się bakterii, rotawirusów, wirusów Covid19 Sars-Cov2, koronawirusa, między użytkownikami. W odróżnieniu do ręczników bawełnianych są bezpieczniejsze, nie rozdmuchują powietrza, tak jak ma to miejsce przy użyciu elektrycznych suszarek. Są jednorazowe i po każdym użyciu przez każdą osobę muszą być wyrzucone do śmieci. Są produktem niezbędnym znajdującym się we wszelkich budynkach biurowych, zakładach przemysłowych, salonach kosmetycznych, szkołach, szpitalach, restauracjach czy toaletach publicznych. Są bardzo chłonne i wytrzymałe, a to za sprawą dwu warstwowości każdego listka ręcznika. Ręcznik w roli, dzięki swej formy pozwala na umiejscowienie go w specjalnym dozowniku. To sprawia, że w łatwy sposób możemy wziąć taką ilość papieru, jaką na dany moment potrzebujemy. 

 

Podkłady medyczne w roli to higieniczne pokrycie łóżka czy kozetki w gabinecie. Dzięki temu, że są jednorazowe, każdy pacjent może czuć się bezpiecznie. Zapewniają czystość i sterylność salonu kosmetycznego. W swojej ofercie mamy całkowicie papierowe klejone na całej powierzchni - celuloza 100% - lub dodatkowo pod foliowane, nieprzemakalne. Prześcieradła medyczne pod foliowane najczęściej znajdują zastosowanie w gabinetach ginekologicznych, ponieważ chronią nieprzemakalną folią łóżka, kozetki, fotele medyczne przed zalaniem, zabrudzeniem. Szpitalne artykuły higieniczne w postaci podkładów medycznych wykorzystywane są najczęściej w przychodni, gabinecie lekarskim, salonie kosmetycznym, salonie fryzjerskim, salon SPA itp.