• Categories
  • Search
  • Eye area

 

Co wpływa na starzenie się okolicy oczu?

 

Skóra wokół oczu wraz z wiekiem starzeje się, traci na sprężystości i nawilżeniu. Jest to spowodowane zanikiem tkanki podskórnej. Z powodu utraty naturalnej warstwy tłuszczu dochodzi do zapadania się niektórych rejonów twarzy, co widoczne jest najczęściej w przyśrodkowej części policzków i oczodole. To wszystko sprawia, że człowiek odbierany jest przez innych jako zmęczony i smutny.

 

Co zrobić aby odzyskać świeże spojrzenie?

 Aby nadać skórze wokół oczu świeżości, dobrym rozwiązaniem jest stosowanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu można szybko uzupełnić ubytki tkanki i zlikwidować nieestetyczne cienie.

 

Na czym polega zabieg wypełniania okolicy oczu?

 

Zabieg wypełniania okolicy oczu polega na wstrzykiwaniu w obszar, na którym tworzą się liniowe zagłębienia stanowiące tzw. dolinę łez, substancji aktywnej. Dokonuje się tego za pomocą specjalnych kaniul lub igieł.

 

Jakie są efekty wypełniania okolicy oczu?

 

Spektakularne efekty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Stan ten utrzymuje się od 7 do 24 miesięcy w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu i prowadzonego trybu życia przez pacjenta. Wybrany przez lekarza medycyny estetycznej preparat zapewnia dogłębne nawilżenie, co sprawia, że skóra wokół oczu jest widocznie napięta i wygląda na zdrową oraz wypoczętą. Bezpośrednio po kuracji, drobne zagłębienia lekko się spłycają, a cienie rozjaśniają.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

 

  • Dolina łez,
  • Worki pod oczami,

 

Jakie preparaty doskonale sprawdzają się w wypełnianiu okolicy oczu?

 

W naszym sklepie posiadamy doskonałe preparaty do wypełniania okolicy oczu, są nimi: Teosyal Puresense Redensity II, Stylage S, Fillmed Filorga Art Filler Lips, Restylane Refyne, Restylane Lyft, Hyalual Alexa Volume, Medium, Smooth.