• Categories
  • Search
  • Manufacturer - BR PHARM

Koreańska marka prowadząca działalność za pomocą wysoce rozwiniętej technologii w dziedzinie medycyny regeneracyjnej w celu zapewnienia komfortu w oparciu o wiedzę, naukę i wprowadzenie innowacyjnych technologii z wykorzystaniem PDRN.

BR PHARM opatentowała technologię wytwarzania aktywatora cyklu komórkowego PDRN do produkcji produktów w dziedzinie medycyny regeneracyjnej oraz surowcowej (PDRN) oraz posiada certyfikat BGMP (ang. Bulk Good Manufacture Practice) wydany przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków. Ponadto BR PHARM współpracuje z instytucjami rządowymi w zakresie konsumpcji i dostaw bezpiecznego surowca medycznego PDRN.

Opiera swoje działania na trzech dziedzinach:

Farmaceutyki – przeprowadza szeroko zakrojone badania i stawia na rozwój leków, takich jak leki na bazie PDRN i zastrzyki aseptyczne.

Urządzenia medyczne – opracowanie strzykawek stawowych z komponentów PDRN i PN, środków leczniczych do regeneracji skóry, filtrów HA i produktów do lipolizy.

Kosmeceutyki – dostarcza kosmeceutyków do około 3500 szpitali i klinik w Korei w oparciu o 10-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Wizją firmy jest tworzenie swoich produktów w oparciu o wiedzę przekazywaną komunikacją, wrażliwością i doświadczeniem


HP CELL VITARAN I 2X1ml, tissue stimulator, deep skin reconstruction.
Product unavailable
  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).


By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.


If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.