• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Teoxane

TEOXANE Laboratories powstało w 2003 roku w Genewie. Jego założycielce, Valérie Taupin przyświecał jeden cel: zaspokojenie wymagającego rynku estetycznego produktami o wysokiej jakości opartymi na rygorystycznych badaniach naukowych.

Dziś nasze cele pozostają niezmienione. Zajmujemy się opracowywaniem i produkcją wypełniaczy tkankowych i produktów do pielęgnacji skóry na bazie kwasu hialuronowego, wykorzystując wiodącą w branży wiedzę i wysokiej jakości standardy.

Stawiając na innowacje i wychodząc naprzeciw naszym pacjentom rozwijamy nasze filie. Dziś jesteśmy obecni w ponad 80 krajach na całym świecie.

TEOXANE jest jednym z najbardziej uznawanych liderów na rynku medycyny estetycznej i pielęgnacji skóry, który oferuje skuteczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie, pomagając zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy chcą wyglądać i czuć się najlepiej jak tylko to możliwe, przez cały czas – teraz i w przyszłości.

  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).

By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.

If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.