• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Mesoestetic

Mesoestetic firma, która jest liderem w branży kosmetyków medycznych i medycyny estetycznej. Firma od samego początku angażuje się w opracowywanie i wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, których rezultaty zostały udowodnione naukowo.

Postęp jest powiązany z ciągłymi badaniami i ścisłą współpracą ze szpitalami, uniwersytetami i doświadczonymi specjalistami z branży, celem badania i opracowywania nowych metod leczenia. Obszar odpowiedzialny za tworzenie wielu różnorodnych miejscowych produktów , takich jak: kremy, mleczka, emulsje, serum lub żele do oczyszczania, przygotowania, profilaktyki, leczenia i pielęgnacji skóry po zabiegu. Opracowuje również produkty doustne w postaci płynów, kapsułek lub saszetek. Sprzęt medyczno-estetyczny i śródskórne urządzenia medyczne opracowane w tym obszarze wyposażone są w najnowszą technologię, która wzmacnia efekty naszych zabiegów na twarz i ciało. Mesoestetic Pharma Group jest jedyną firmą farmaceutyczną w Hiszpanii, która produkuje wyroby medyczne klasy III do podawania śródskórnego w medycynie estetycznej, a wszystkie produkty opracowane przez ten oddział posiadają odpowiednie oznakowanie CE, aby wykazać ich zgodność z normami jakości, bezpieczeństwa i skuteczności.

 

  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).

By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.

If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.