• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Luminera

Luminera Derm to firma, która jest producentem wstrzykiwanych wyrobów medycznych do użytku w medycynie estetycznej. Portfolio firmy obejmuje pełną linię wstrzykiwanych preparatów do pielęgnacji urody obejmującą: wypełniacze do skóry na bazie kwasu hialuronowego (Hydryalix i Hydryal), wypełniacz do skóry na bazie hydroksyapatytu wapnia (Crystalys) oraz unikatowy wypełniacz do skóry na bazie matrycy kompozytowej, składający się z hydroksyapatytu wapnia i kwasu hialuronowego (HArmonyCa). Wiodące produkty firmy Luminera to Hydryalix Deep, Hydryalix Deep Lidocaine, Hydryalix Gentle, Hydryalix Lips, Hydryalix Ultra Deep. Znane i cenione preparaty przez najlepszych specjalistów na całym świecie.


This category has no products
  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).

By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.

If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.