• Categories
  • Search
  • Manufacturer - ObvieLine

Francuskie laboratoria ObvieLine specjalizują się w badaniach, rozwoju produkcji i dystrybucji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Zostały przejęte w ostatnich latach przez Sinclair Pharma, firmę wiodącą prym w dziedzinie badań i rozwoju dermatologii estetycznej. Oferuje produkty przeznaczone do korekcji zmarszczek, konturowania twarzy oraz przywracania jej pierwotnej jędrności i objętości.

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnymi produktami ObvieLine jest linia wypełniaczy skórnych Perfectha. Są to preparaty wypełniające z kwasem hialuronowym o różnym przeznaczeniu. Kwas hialuronowy jest niezbędnym i naturalnych związkiem skóry właściwej, który dostarcza odpowiednich składników odżywczych skórze, pomaga zachować nawilżenie i elastyczność. Perfectha to francuska odpowiedź na piękno i długotrwałe efekty młodości. Wszystkie wypełniacze skórne Perfectha uzyskały certyfikat CR, który świadczy o ich najwyższej jakości i solidnym profilu bezpieczeństwa. Perfectha dzięki zastosowaniu nowej technologii BRID – udoskonalonych wiązań międzycząsteczkowych, sprawia, że produkty te są wysoce biokompatybilne a jednocześnie dają długo utrzymujący się efekt estetyczny. Dzięki zaawansowanej technologii otrzymujemy żel o ulepszonej strukturze molekularnej, który zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną o jednorodnym stopniu wchłaniania w czasie.

This category has no products
  • Conditional access to the store

Access to the offer is for companies and professionals - natural persons with education in the relevant field of health care (e.g. cosmetologist) or medicine (e.g. nurse, doctor, dentist).

By accepting the regulations and moving on, you declare at the same time that you are not inexperienced people and that they are professionals.

If you do not see the YES/NO message or there is another system error, please change your browser.