• Categories
  • Stylage Bi-Soft Special Lips bez lidokainy 1x1 ml

Stylage Specjal Lips to wyjątkowy preparat, spełniający oczekiwania kobiet, które marzą o posiadaniu pięknych, jędrnych, zmysłowych ust. Produkt został stworzony by ułatwić modelowanie, korygowanie tak trudnego obszaru jakim są usta, ze względu na silne unaczynienie i dużą wrażliwość na urazy termiczne i mechaniczne

294.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price 100
Shipping to UNITED KINGDOM 100

Zamówienie telefoniczne: 537021998

Leave your phone

Wskazania:

 

  •  Zwiększanie objętości ust,
  •  Korekcja konturu ust,
  •  Wygładzanie zmarszczek wokół ust,
  •  Nawilżanie czerwieni wargowej.

 

 

Opis: 


 

Stylage Specjal Lips to wyjątkowy preparat, spełniający oczekiwania kobiet, które marzą o posiadaniu pięknych, jędrnych, zmysłowych ust. Produkt został stworzony by ułatwić modelowanie, korygowanie tak trudnego obszaru jakim są usta, ze względu na silne unaczynienie i dużą wrażliwość na urazy termiczne i mechaniczne. Stylage Specjal Lips idealnie rozprowadza się w skórze wypełniając i nawilżając usta, nadaje im piękny kształt i koloryt, wygładza drobne zmarszczki wokół ust. Zastosowana przy produkcji preparatu technologia IPN-Like zapewnia naturalne efekty utrzymujące się przez długi czas. Utrzymywanie się preparatu w tkankach trwa od 6 do 9 miesięcy.

 

Preparat dostępny w dwóch wersjach. Bez i z zawartością lidokainy – środek przeciwbólowy, który zapewnia pacjentowi maksymalny komfort podczas zabiegu oraz bez lidokainy. 

Produkty Stylage cechują się bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, zostało to potwierdzone badaniami klinicznymi oraz na podstawie opinii lekarzy i dermatologów zajmujących się medycyną estetyczną. Zawarte w preparatach Stylage przeciwutleniacze (sorbitol i mannitol) opóźniają degenerację kwasu hialuronowego, tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu. Preparaty z upływem czasu ulegają całkowitemu wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych zgrubień.

 

 

Skład:

 

  •  Usieciowany kwas hialuronowy 18.5 mg / 1 ml

 

 

Opakowanie:

 

  •  1 x ampułko – strzykawka 1 ml
  •  2 x sterylna igła 30G

 

 

Produkt może być stosowany tylko przez profesjonalistów.

Kupując produkt oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej. 

 

 


 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question